BREAKING NEWS Με αυτούς πάει για την πρόκριση ο Ολυμπιακός
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2016-17 (Β' ΓΥΡΟΣ)
ΣΥΝΟΛΟ
# ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η Ε Α ΔΤ
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18 6 6 0 0 102 29 +73
2 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 12 6 4 0 2 92 43 +49
3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 3 6 1 0 5 33 91 -58
4 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0 6 1 0 5 30 94 -64
Β: Βαθμοί, ΑΓ: Αγώνες, Ν: Νίκη, Ι: Ισοπαλία, Η: Ήττα, Ε: Επίθεση, Α: Άμυνα, ΔΤ: Διαφορά τερμάτων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22/10/2016 - 16:00 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4 - 18
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΜΠΙΣΜΠΑ 1, ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ 3
ΕΛ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 4, Μ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 3,
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 3, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 2,
ΜΠΙΑΝΚΟΝΙ 2, ΣΩΡΑ 1, ΕΜΟΛΟ 1,
Β. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 1, ΦΟΥΝΤΩΤΟΥ 1
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
29/10/2016 - 16:30 - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
NOVASPORTS 5HD
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 - 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΧΥΔΗΡΙΩΤΗ 2, ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ 2,
ΞΕΝΑΚΗ 1, ΚΟΥΛΧΑΑΣ 3,
Β. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 2
ΕΛ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 2, ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 2,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1, ΑΣΗΜΑΚΗ 2,
Μ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 2, ΕΜΟΛΟ 1,
Β. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 1, ΜΠΙΑΝΚΟΝΙ 1
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
05/11/2016 - 15:00 - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6 - 19
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΜΑΥΡΕΛΛΟΥ 3, ΣΟΛΑΝΑΚΗ 2,
ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ 1
ΕΛ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 1, ΣΩΡΑ 1,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1, ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 3,
ΑΣΗΜΑΚΗ 9, ΕΜΟΛΟ 1,
Β. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 2, ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 1
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
12/11/2016 - 14:00 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19 - 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΗΜΑΚΗ 4, ΜΠΙΑΝΚΟΝΙ 4,
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 2, ΕΛ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 2,
ΝΙΝΟΥ 2, ΕΜΟΛΟ 2, ΛΟΓΟΘΕΤΗ 1,
Β. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 1, Μ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 1
ΒΑΣΙΛΑ 1, ΓΚΟΥΖΟΥΛΑ 1,
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 1, ΠΕΤΑΣΗ 1
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19/11/2016 - 16:00 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12 - 4
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Ε. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 1, ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗ 1,
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 1, ΑΣΗΜΑΚΗ 2,
Μ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 1, ΜΠΙΑΝΚΟΝΙ 5,
ΛΟΓΟΘΕΤΗ 1
ΤΣΟΥΚΑΛΑ 2, ΚΟΥΛΧΑΑΣ 2
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
07/01/2017 - 16:00 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
22 - 1
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1, ΣΩΡΑ 2,
ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗ 2, ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 1,
ΑΣΗΜΑΚΗ 7, Μ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 4,
ΕΜΟΛΟ 3, Β. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 4, ΣΜΙΤ 1,
ΛΟΓΟΘΕΤΗ 1
ΕΛ. ΦΑΡΜΑΚΗ 1
2η ΦΑΣΗ - 1ο ΜΑΤΣ
28/01/2017 - 18:00 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10 - 8
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΛ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 2, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 2,
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 1, ΑΣΗΜΑΚΗ 2,
ΜΠΙΑΝΚΟΝΙ 2, ΣΜΙΤ 1
ΤΣΟΥΚΑΛΑ 1, ΧΥΔΗΡΙΩΤΗ 1, ΞΕΝΑΚΗ 2,
ΠΑΤΡΑ 1, ΚΟΥΛΧΑΣ 2,
Β. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1
2η ΦΑΣΗ - 2ο ΜΑΤΣ
04/02/2017 - 16:00 - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 - 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ 2, Ο' ΝΤΟΝΕΛ 1, ΞΕΝΑΚΗ 3,
ΠΑΤΡΑ 1, Β. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 2,
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ 1
ΕΛ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 1, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1,
ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗ 2, ΑΣΗΜΑΚΗ 2,
Μ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 1, ΕΜΟΛΟ 2,
Β. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 2, ΜΠΙΑΝΚΟΝΙ 1
3η ΦΑΣΗ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18/02/2017 - 16:00 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
3 - 18
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΑΣΙΛΑ 1, ΜΠΙΣΜΠΑ 1, ΚΟΥΒΔΟΥ 1
ΕΛ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 4, ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 2,
ΑΣΗΜΑΚΗ 3, Μ. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 2,
ΕΜΟΛΟ 2, Β. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ 1,
ΜΠΙΑΝΚΟΝΙ 4
3η ΦΑΣΗ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
04/03/2017 - 16:00 - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
VS
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3η ΦΑΣΗ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18/03/2017 - 18:00 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
VS
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3η ΦΑΣΗ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22/03/2017 - 19:30 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
VS
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
3η ΦΑΣΗ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
01/04/2017 - 19:30 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
VS
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
3η ΦΑΣΗ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
05/04/2017 - 16:30 - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
VS
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ