Σύνθημα πρόκρισης για Κάουνας από «Πρίντε»! (photo)
![Σύνθημα πρόκρισης για Κάουνας από «Πρίντε»! (photo)](https://www.redking.gr/photos/w_800px/articles/202305/xwris_titlo_1084_.jpg)
Είναι σίγουρα συγκινητικό για τον κόσμο του Ολυμπιακού να βλέπει τον Γιώργο Πρίντεζη να βρίσκεται κοντά στην ομάδα. Πόσο μάλλον να ανυπομονεί του Θρύλου για την πρόκριση στο Final-4 του Κάουνας, λες και παίζει ακόμα μπάσκετ.
Με αφορμή την αποψινή αναμέτρηση, που με νίκη οι Πειραιώτες θα πάρουν την πρόκριση στο Final-4, ο «Πρι» πραγματοποίησε ένα instastory στο Instagram δίνοντας το σύνθημα για την πρόκριση.
Συγκεκριμένα, ανέβασε μία σέλφι με τον Σλούκα και τα υπόλοιπα παιδιά, από το περσινό GAME 5 με την Μονακό, όπου ο Θρύλος είχε πάρει την πρόκριση στο Final-4 του Βελιγραδίου, όπου ήταν και το τελευταίο του «Πρίντε», γράφοντας χαρακτηριστικά: «Βουρ…»
Δείτε την ανάρτηση: