Αύριο το "17 στα 17"

Αύριο το

Η απίστευτη, ασταμάτητη πορεία που κάνουν φέτος τα κορίτσια του Ολυμπιακού δεν έχει... φρένο. Το μεσημέρι του Σαββάτου (14:00) οι "ερυθρόλευκες" αγωνίζονται εντός έδρας. Με αντίπαλο τον Πορφύρα, στο κλειστό "Μελίνα Μερκούρη" του Ρέντη. Και το σίγουρο είναι ένα...

Οι κοπέλες του Ολυμπιακού θα διευρύνουν το νικηφόρο σερί τους, φτάνοντας στο "17 στα 17". Ένα ακόμα βήμα για να ολοκληρώσουν την κανονική περίοδο χωρίς ήττα και να πάνε για να πάρουν το πρωτάθλημα αήττητες.

Με τον Μπράνκο Κοβάτσεβιτς να μην αντιμετωπίζει αγωνιστικά προβλήματα και να έχει όλες τις κοπέλες του Θρύλου στη διάθεσή του.