Επιστρέφει στις επιτυχίες κόντρα στον ΖΑΟΝ!
![Επιστρέφει στις επιτυχίες κόντρα στον ΖΑΟΝ!](https://www.redking.gr/photos/w_800px/articles/202212/3680449.jpg)
Στο πρωτάθλημα της Volley League Γυναικών στρέφει ξανά την προσοχή του ο Ολυμπιακός, που θέλει να επιστρέψει στις νίκες στο σπίτι του, το Ρέντη. Ο Θρύλος υποδέχεται στις 19:30 στο Ρέντη, τον ΖΑΟΝ.
Με μοναδικό στόχο την επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα θα παραταχθεί στην αναμέτρηση η ομάδα βόλεϊ Γυναικών του Ολυμπιακού. Οι «ερυθρόλευκες» θα υποδεχθούν την ομάδα των βορείων προαστίων στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη «Μ. Μερκούρη» στην αναμέτρηση με την οποία θα ανοίξει η αυλαία της 9ης αγωνιστικής της Volleyleague. Αγωνιστικά προβλήματα δεν υπάρχουν για τον τεχνικό του Ολυμπιακού, Λορέντζο Μιτσέλι.