Υπενθυμίζουμε το ιερό καθήκον...
![Υπενθυμίζουμε το ιερό καθήκον...](https://www.redking.gr/photos/w_800px/articles/202303/668962_67c384_407c5b_b33e4c_b4de02_872d8d_members_fans__1_.jpg)
Η περηφάνια μας… Οι αμέτρητοι τίτλοι… Ο μεγαλύτερος πολυαθλητικός Σύλλογος της χώρας και εκ των κορυφαίων της Ευρώπης… Στεκόμαστε δίπλα του, όπως πρέπει… Πως; Με Κάρτα Μέλους και Κάρτα Φιλάθλου… Με τον δικό μας τρόπο… Ναι. Αυτός είναι ο τρόπος μας, για να είμαστε πάντοτε ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ. Ο Ερασιτέχνης προχωρά. Και εμείς μαζί του…
Θυμίζουμε:
«Ο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. ενημερώνει τους Φιλάθλους και τα Μέλη του, ότι έχει ξεκινήσει η διαδικασία έκδοσης της Κάρτας Μέλους και της Κάρτα Φιλάθλου για τη σεζόν 2022-2023.
Προμηθευόμαστε ΟΛΟΙ την Κάρτα Μέλους και την Κάρτα Φιλάθλου. Συσπειρωνόμαστε, στηρίζουμε και υπερηφανευόμαστε για τον Ολυμπιακό!
ΣΤΗΡΙ-ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ!
Πληροφορίες για τους τρόπους διάθεσης της Κάρτας Μέλους & Κάρτας Φιλάθλου:
- Aπό το Τμήμα Μελών & Φιλάθλων που βρίσκεται στην εμπορική στοά του γηπέδου «Γ. Καραϊσκάκης» (κάτω από την Θύρα 17, μπροστά από το μνημείο των θυμάτων της ΘΥΡΑΣ 7), καθημερινές (Δευτέρα-Παρασκευή) και ώρες 10:00-18:00.
- Από την επίσημη ιστοσελίδα του Ολυμπιακού Σ.Φ.Π., πατώντας εδώ».