ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΥΝΟΛΟ
# ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η Ε Α ΔΤ
1 SZOLNOKI VSKSZOLNOKI VSK 28 10 9 1 0 101 62 +39
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 22 10 7 1 2 90 63 +27
3 AN BRESCIAAN BRESCIA 17 10 5 2 3 91 78 +13
4 OSC BUDAPESTOSC BUDAPEST 12 10 3 3 4 79 74 +5
5 SPANDAU 04SPANDAU 04 7 10 2 1 7 75 95 -20
6 OLYMPIC NICEOLYMPIC NICE 0 10 0 0 10 60 124 -64
Β: Βαθμοί, ΑΓ: Αγώνες, Ν: Νίκη, Ι: Ισοπαλία, Η: Ήττα, Ε: Επίθεση, Α: Άμυνα, ΔΤ: Διαφορά τερμάτων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
30/11/2016 - 18:30 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
NOVASPORTS 1 HD
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
8 - 4
AN BRESCIA
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 2, ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 1,
ΝΤΟΣΚΑΣ 1, ΜΟΥΡΙΚΗΣ 1,
ΚΟΛΟΜΒΟΣ 1, ΓΙΑΝΟΒΙΤΣ 1,
ΕΣΠΑΝΙΟΛ 1
N. PRESCIUTTI 3, NAPOLITANO 1
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
10/12/2016 - 19:30 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
NOVASPORTS5 HD
SZOLNOKI VSK
5 - 5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
VAMOS 4, PRLAINOVIC 1
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 3, ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 1,
ΝΤΟΣΚΑΣ 1
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
20/12/2016 - 18:30 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
NOVASPORTS3HD
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
15 - 2
OLYMPIC NICE
ΔΕΛΑΚΑΣ 1, ΓΕΝΗΔΟΥΝΙΑΣ 2,
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 3, ΝΤΟΣΚΑΣ 1,
ΜΟΥΡΙΚΗΣ 3, ΚΟΛΟΜΒΟΣ 3,
ΓΙΑΝΟΒΙΤΣ 1, ΕΣΠΑΝΙΟΛ 1
MONNERET 1, IZDINSKY 1
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
18/01/2017 - 20:30 - SSH SCHÖNEBERG
NOVASPORTS2HD
SPANDAU 04
6 - 11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
CUK 1, JUENGLING 1, MARZOUKI 1,
DEDOVIC 2, OELER 1
ΓΕΝΗΔΟΥΝΙΑΣ 4, ΜΠΟΥΣΛΙΕ 2,
ΝΤΟΣΚΑΣ 2, ΚΟΛΟΜΒΟΣ 2,
ΓΙΑΝΟΒΙΤΣ 1
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
07/02/2017 - 18:00 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
NOVASPORTS3HD
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
7 - 4
OSC BUDAPEST
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 2, ΓΕΝΗΔΟΥΝΙΑΣ 1,
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 2, ΜΠΟΥΣΛΙΕ 1,
ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ 1
BATORI 2, SEMAN 1, NIKIC 1
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
18/02/2017 - 19:00 - NYEKI IMRE POOL
NOVASPORTS 5HD
OSC BUDAPEST
7 - 8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
BRGULJAN 1, BATORI 1, ZALANKI 3,
SEMAN 1, GOR-NAGY 1
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1, ΓΕΝΗΔΟΥΝΙΑΣ 2,
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 2, ΜΠΟΥΣΛΙΕ 1,
ΝΤΟΣΚΑΣ 1, ΜΟΥΡΙΚΗΣ 1
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
28/02/2017 - 19:00 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
NOVASPORTS3HD
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10 - 8
SPANDAU 04
ΔΕΛΑΚΑΣ 2, ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 4,
ΚΟΛΟΜΒΟΣ 1, ΓΙΑΝΟΒΙΤΣ 2,
ΕΣΠΑΝΙΟΛ 1
SAUDADIER 1, CUK 2, PREUSS 1,
MARZOUKI 2, DEDOVIC 1, STAMM 1
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
22/03/2017 - 20:30 - PISCINE JEAN BOUIN
NOVASPORTS 4HD
OLYMPIC NICE
8 - 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
CAKIC 1, MONNERET 2, HANSEN 2,
IZDINSKY 2, BRUYERE 1
ΓΕΝΗΔΟΥΝΙΑΣ 3, ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 5,
ΜΟΥΡΙΚΗΣ 2, ΚΟΛΟΜΒΟΣ 1,
ΓΙΑΝΟΒΙΤΣ 1
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
05/04/2017 - 17:30 - ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ"
NOVASPORTS24HD
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 - 6
SZOLNOKI VSK
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1, ΓΕΝΗΔΟΥΝΙΑΣ 1,
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 2
VAMOS 1, MEZEI 1, PRLAINOVIC 1,
VARGA 2, KIS 1
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
26/04/2017 - 19:30 - PISCINA LA MARMORA
NOVASPORTS1HD
AN BRESCIA
13 - 10
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
GUERRATO 1, C. PRESCIUTTI 2,
PASKOVIC 1, NORA 3,
N. PRESCIUTTI 1, BERTOLI 2,
UBOVIC 3
ΔΕΛΑΚΑΣ 1, ΓΕΝΗΔΟΥΝΙΑΣ 2,
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 1, ΜΠΟΥΣΛΙΕ 1,
ΜΟΥΡΙΚΗΣ 2, ΓΙΑΝΟΒΙΤΣ 2,
ΕΣΠΑΝΙΟΛ 1
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ FINAL 6
25/05/2017 - 20:00 - DANUBE ARENA
ΕΡΤ2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
8 - 11
JUG DUBROVNIK
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1, ΓΕΝΗΔΟΥΝΙΑΣ 4,
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 1, ΚΟΛΟΜΒΟΣ 2
FATOVIC 1, JOKOVIC 1, GARCIA 2,
MARKOVIC 2, VRLIC 2, PERRONE 2,
OBRADOVIC 1
ΜΑΤΣ 5ης-6ης ΘΕΣΗΣ
26/05/2017 - 18:30 - DANUBE ARENA
ΕΡΤ2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 - 8
AN BRESCIA
ΓΕΝΗΔΟΥΝΙΑΣ 1, ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ 2,
ΜΟΥΡΙΚΗΣ 1, ΚΟΛΟΜΒΟΣ 1
C. PRESCIUTTI 2, MANZI 2, NORA 1,
BERTOLI 2, UBOVIC 1